Hallitus

Puheenjohtaja, katselmusasiat, ympäristötoimikunta
Taimi Manninen

Vadelmatie 83
050 363 3060
taimi.manninen@gmail.com

 

Sihteeri, jäsenasiat
Elise Kivimäki

Karvikkatie 54
040 539 9453
elise.kivimaki@gmail.com

 

Varapuheenjohtaja, lastentapahtumat
Jenni Korte

Omenatie 2
041 591 133
jenni.korte@gmail.com

 

Isäntä, huoltotoimikunta: sauna ja toimenpideluvat
Leo Pusa

Omenatie 112
040 832 4218
leo.a.pusa@gmail.com

Taloudenhoitaja
Eeva Rintala

Muuraintie 302
040 548 5523
eeva.rintala@netti.fi

Huoltotoimikunta: sähköasiat
Taisto Vuohtoniemi

Vadelmatie 311
040 589 6322
taisto.vuohtoniemi@gmail.com

Kerhoisäntä
Juha Keränen

Karpalotie 208
050 527 1709
juha.marjis@gmail.com

Hallituksen jäsen
Niina Byrne

Mansikkatie 282
040 552 8611
niina.byrne@gmail.com

Kulttuuritoimikunta
Arto Härkönen

Muuraintie 305
050 4871273
arto.harkonen@gmail.com

Jäsenasiat
Heikki Niemi

Mustikkatie 162
040 5401044
jyde@kolumbus.fi

 

 

Yhteyshenkilöt jäsenasioittesi hoitoon:

VUOKRASOPIMUSTEN SIIRROT
sihteeri Elise Kivimäki, puh. 040 539 9453 tai elise.kivimäki@gmail.com. Sovi yhteisestä ajasta.

YHTEYSTIETOJEN MUUTOKSET (osoitteet/nimenmuutokset/puhelinnumerot/sähköpostiosoitteet) pyydetään ilmoittamaan välittömästi suoraan jäsenasioiden hoitaja Heikki Niemelle, jyde@kolumbus.fi tai tekstiviestillä 040 5399 453.

ILOQ-AVAIMIA KOSKEVAT ASIAT
Matti Kuula, Omenatie 119, puh. 050 589 1232, kuula@iki.fi

RAKENTAMISEN OHJEET JA TOIMENPIDELUVAT
Isäntä Leo Pusa, puh. 040 832 4218 tai leo.a.pusa@gmail.com

LASKUTUSASIAT ym. talousasiat
Taloudenhoitaja Eeva Rintala, puh. 040 548 5523 tai eeva.rintala@netti.fi

TALKOOTYÖT (6 tuntia/mökki)
Käy varaamassa talkoot Huoltorakennuksen pesutuvan talkookansiosta. Muista merkitä myös itsellesi muistiin varaamasi talkootyöt ja ajankohdat. Lisätietoa saat talkoovastaavalta lindbergsirkkaliisa@gmail.com tai  puh. 050 579 7500 sekä Arto Härköseltä,  arto.harkonen@gmail.com tai puh. 050 4871273

KERRO MYÖS OMIA HYVIÄ TOIMINTAIDEOITASI MARJIKSEN KEHITTÄMISEKSI
Ideat otetaan ilolla vastaan ja pistetään mietintämyssyyn. Voit tiputtaa idealappujasi huoltorakennuksen seinällä olevaan yhdistyksen postilaatikkoon tai meilata ne suoraan puheenjohtajalle.